Close
Telefon: 604 776 990
Po - Pá 9:00 - 18:00
Volejte: 604 776 990
Sledujte nás:

Masáže

Nabídka masáží

Relaxační a sportovní masáž

Jedná se o nejznámější a nejpoužívanější druh masáže. Relaxační masáž slouží k osvěžení, uvolnění těla a urychlení odeznění psychické či fyzické únavy. Při relaxační masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, rychlejšímu odbourávání zplodin metabolismu/ kys. mléčná/ a podporuje prokrvení kosterního svalstva. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a navozují uvolnění svalových křečí. Při relaxační masáži dochází k prokrvení a uvolnění ztuhlého svalstva, které vzniká mimo jiné v důsledku nesprávných pracovních návyků, například bolest šíje při sedavém zaměstnání či dlouhodobě nepřiměřeném stání. Po masáži nastupuje celková regenerace organizmu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla.

120 min. nohy,záda šíje,ruce,břicho,hrudník,obličej.......1200 Kč


60 min. nohy,záda,šíje.......700 Kč


30 min. záda,šíje.......400 Kč

Dornova metoda + breussova masáž

Dornova metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta uvedou do správné polohy. To vše se děje volným a přirozeným pohybem klienta a za jeho účasti. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. V praxi se většinou provádí ošetření kloubů a páteře pacienta.Tato metoda je velice vhodná na nápravu nestejnoměrně dlouhých dolních končetin. Náprava obratlů se vždy provádí aktivním pohybem pacienta.
Po ošetření se celá terapie může doplnit tzv. Breussovou masáží páteře. Jde o velice jemnou a velmi příjemnou masáž páteře, kdy se vtírá do páteře teplý třezalkový olej. Dochází tak k uvolňování spasmů páteřního svalstva.Tím se umožní obratlům a meziobratlovým ploténkám,dostat se mezi sebou do správného postavení a uvolnit tím tlak na ploténky.

60-75 min. nohy,ruce,páteř.......700 Kč

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž nebo také lymfodrenáž je velmi jemná masážní technika zaměřená na aktivaci lymfatického systému. Provádí se jemnými tahy a kruhovými hmaty, velice pomalu, a nasucho, bez použití masážních olejů či emulzí, aby se mohly aktivovat lymfatické cévy převážně uložené v podkoží. Jejím cílem je obnovit a zvýšit tok lymfy.

700 Kč / hodina