Close
Telefon: 604 776 990
Po - Pá 9:00 - 18:00
Volejte: 604 776 990
Sledujte nás:

Masáže

Nabídka masáží

Relaxační a sportovní masáž

Jedná se o nejznámější a nejpoužívanější druh masáže. Relaxační masáž slouží k osvěžení, uvolnění těla a urychlení odeznění psychické či fyzické únavy. Při relaxační masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, rychlejšímu odbourávání zplodin metabolismu/ kys. mléčná/ a podporuje prokrvení kosterního svalstva. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a navozují uvolnění svalových křečí. Při relaxační masáži dochází k prokrvení a uvolnění ztuhlého svalstva, které vzniká mimo jiné v důsledku nesprávných pracovních návyků, například bolest šíje při sedavém zaměstnání či dlouhodobě nepřiměřeném stání. Po masáži nastupuje celková regenerace organizmu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla.

120 min. nohy,záda šíje,ruce,břicho,hrudník,obličej.......900 Kč


60 min. nohy,záda,šíje.......500 Kč


30 min. záda,šíje.......300 Kč

Dornova metoda + breussova masáž

Dornova metoda je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta uvedou do správné polohy. To vše se děje volným a přirozeným pohybem klienta a za jeho účasti. Přitom terapeut nikdy nepřekročí práh bolesti a díky tomu, že pohyb není prováděn trhnutím, je tato metoda bezpečná. V praxi se většinou provádí ošetření kloubů a páteře pacienta.Tato metoda je velice vhodná na nápravu nestejnoměrně dlouhých dolních končetin. Náprava obratlů se vždy provádí aktivním pohybem pacienta.
Po ošetření se celá terapie může doplnit tzv. Breussovou masáží páteře. Jde o velice jemnou a velmi příjemnou masáž páteře, kdy se vtírá do páteře teplý třezalkový olej. Dochází tak k uvolňování spasmů páteřního svalstva.Tím se umožní obratlům a meziobratlovým ploténkám,dostat se mezi sebou do správného postavení a uvolnit tím tlak na ploténky.

60-75 min. nohy,ruce,páteř.......700 Kč

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexní masáž působí především na úrovni nervové. Vychází z pozorování, že na různých místech těla existují tlakové body, resp. zóny, jež patří k určitým orgánům a žlázám. Nejznámější reflexní zóny leží na chodidlech, zejména na šlapkách. Masáží nebo stiskem některých bodů, lze terapeuticky působit na celý organismus. Reflexní masáž zmírňuje bolest, předchází nemocem, odbourává stres, zvyšuje duševní pohodu, zahání únavu a vyčerpanost.

30 min. chodidla .......450 Kč

Kraniosakrální biodynamika

CranioSacrální Biodynamika, je metoda která užívá pohmatu a jemných manuálních technik k podpoření těla v jeho schopnosti se léčit a rebalancovat.Je efektivní na širokou škálu problémů a disfunkcí. Díky její jemnosti a neinvazivnímu přístupu, je vhodná pro dospělé, děti, těhotné ženy i miminka.

600 Kč / hodina

Kyneziotaping

Je účinná metoda ošetření pohybového aparátu, lymfatického systému i funkce orgánů aplikací speciálních pásek na kůži. Zachovává přitom pohyblivost tkání, zlepšuje průtok krve a lymfy a tím podporuje přirozenou schopnost samoléčby lidského těla. Kineziotaping neprovádějte doma, bez kurzu a zkušeností.

2 Kč / 1 cm tejpu

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž nebo také lymfodrenáž je velmi jemná masážní technika zaměřená na aktivaci lymfatického systému. Provádí se jemnými tahy a kruhovými hmaty, velice pomalu, a nasucho, bez použití masážních olejů či emulzí, aby se mohly aktivovat lymfatické cévy převážně uložené v podkoží. Jejím cílem je obnovit a zvýšit tok lymfy.

600 Kč / hodina

Thajská masáž nohy

Thajská masáž nohou vychází z nauky o tělesných energetických drahách, které spojují články mezi chodidly a jednotlivými částmi těla a veškerými orgány a žlázami. Stimulace reflexivních bodů má pozitivní účinek na celý organismus, působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.

600 Kč / hodina

Hirudoterapie

Hirudoterapie je léčba, při které se přikládají pijavice lékařské na specifická místa na těle. Způsob je závislý na znalosti terapeuta a schopnosti chápat mechanismus vzniku onemocnění. V posledních pěti letech se tato léčba vrací opět do povědomí a je využívána stale častěji, nejen jako tradiční lidový způsob léčby, ale i na odborných lékařských pracovištích.

600 Kč / hodina